03A

Rádi Vám stiskneme pravici! A nejen v naší tiskárně. Hýříme pro Vás všemi barvami a natiskneme Vaše tiskoviny do brilantních detailů a jasných kontrastů.

Ofsetový tisk
Využíme profesionální stroj světové jedničky v polygrafickém průmyslu Heidelberg. Vaše materiály dále umíme doplnit celou řadou detailů, které jim vdechnou ještě lepší tvář - ofsetový lak, UV parciální lak, lesklé či matné lamino, kašírování na lepenku, rozsáhlé možnosti knihařského zpracování, výsek, ražby, číslování a další možnosti postprocesu tisku.

Digitální tisk
Je perfektní alternativou pro malonákladová řešení, když víte že budete často aktualizovat nebo nepotřebujete velký náklad Vaší tiskoviny. I zde je možná celá řada dalších procesů, aby Vaše materiály byly skutečně ohromující.

Velkoplošný tisk
Natiskneme Vám nejen nejen plakáty pro Vaši akci a také libovolně velkou plachtu pro Vaši kampaň. Plachty a banery a tisk na samolepící PVC či papír ve velkých rozměrech.

Ofsetová Tiskárna Propis

Nabízí barevný i černobílý tisk širokého portfolia produktů - tisk knih, tisk časopisů, tisk novin, tisk katalogů, tisk hlavičkových papírů a kompletních firemních tiskovin, tisk dodacích listů, tisk bulletinů, tisk výročních zpráv, tisk ceníků, tisk prezentačních desek, tisk vizitek, tisk samolepek, tisk kalendářů, tisk pohlednic, tisk plakátů, tisk letáků, tisk pozvánek, tisk dopisních papírů, tisk prospektů, tisk uživatelských manuálů, tisk ročenek, tisk pozvánek, tisk jídelních lístků, tisk obálek a v neposlední řadě tisk samopropisovacích bloků, atd.

Tiskárna Propis

Se specializuje na ofsetový tisk, nabízí kvalitu, profesionalitu a samozřejmostí je individuální přístup k zákazníkům.

Tiskárna PROPIS Jsme ofsetová tiskárna kreativní grafické studio. Naše práce nás baví a to Vám umožňuje získat skutečně kvalitní reklamní a grafická řešení.
Kontaktní informace +420 723 761 054
propis@volny.cz
www.tiskarnapropis.cz
Najdete nás Cihelní 1244/95
Podnikatelský Areál
70200 Ostrava
Portfolio Ofsetový tisk
Grafická řešení
Reklamní řešení